مشاوره و سفارش

انواع نایلکس

نایلکس در انواع مختلفی تولید و عرضه میشود که میتوان به نایلکس حمل مواد غذایی و میوه، نایلکس کیسه فریزر، سفره های یک بار مصرف، دستکش های یکبار مصرف، کیسه زباله و موارد دیگر اشاره نمود. برخی از انواع نایلکس از قابلیت چاپ بر روی خود بر خوردار هستند و میتوان بر روی آنها آرم و همچنین تبلیغات فروشگاه را درج نمود.

نایلون چیست؟

نایلون که از پر مصرف‌ ترین پلیمر های جهان است، در دسته‌ ی بزرگترین ضایعات پلاستیکی قرار می‌ گیرد و کاربردهای فراوانی در صنعت بسته بندی دارد. در رابطه با پاسخ این پرسش که نایلون چیست می‌ توان اظهار داشت. نایلون، از گذشته تا به امروز در موارد مختلف کاربردهای فراوان داشته است. افراد زیادی هستند که کلمه نایلون و نایلکس را به جای هم استفاده می‌ کنند. این مساله به این دلیل است که اطلاعات درستی از تفاوت‌ های میان نایلون و نایلکس ندارند.

تفاوت نایلون با نایلکس

نایلکس تفاوتی که با نایلون دارد، در خشکی و نرمی می باشد. به علاوه، نایلون براق می باشد در حالی که نایلکس مات است. برای نایلون از چاپ روغنی استفاده می شود اما برای نایلکس از چاپ روغنی یا PVC استفاده می کنند. علاوه بر این در ضخامت نیز با هم تفاوت دارند که نایلکس ضخامت کمتری دارد. از موارد استفاده نایلکس می توان به سفره های یکبار مصرف، انواع کیسه زباله و فریزر و نایلکس های فروشگاهی اشاره کرد.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع نایلکس

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

ایمیل

info@yoursite.com

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه ما

نام مدیر مجموعه

Call Now Buttonتماس بگیرید