۵ دسته از افرادی که با پوشیدن شلوار فاستونی زنانه جذابیت بیشتری پیدا می کنند!

مردی که شلوار پوشیده شلوار یا شلوار ( انگلیسی آمریکایی ) لباسی است که از کمر تا هر جایی بین زانو و مچ پا پوشیده می‌شود و هر دو پا را جداگانه می‌پوشاند.

در بریتانیا، کلمه شلوار به طور کلی به معنای لباس زیر است و نه شلوار شورتشبیه شلوار فاستونی زنانه هستند، اما با پاهایی که فقط تا اطراف زانو پایین می آیند، بسته به مدل لباس، بالاتر یا پایین تر است.

برای تمایز آنها از شورت، شلوارها را می‌توان در زمینه‌های خاصی مانند لباس مدرسه ، شلوار بلند نامید، که در بریتانیا شلوارهای دوخت را می‌توان «شلوار کوتاه» نامید.

قدیمی ترین شلوار شناخته شده، متعلق به قرن سیزدهم و دهم قبل از میلاد، در گورستان یانگهای در تورپان ، سینکیانگ ( توچاریا )، در غرب چین امروزی پیدا شد این شلوار از پشم ساخته شده بود، پاهای صاف و فاق های پهن داشت و احتمالاً برای اسب سواری ساخته شده بود.

شلوار فاستونی زنانه

در بیشتر اروپا ، شلوار از زمان های قدیم و در سراسر دوره قرون وسطی پوشیده شده است، و به رایج ترین شکل لباس پایین تنه برای مردان بالغ در دنیای مدرن تبدیل شده است.

شلواردر اوایل اروپای مدرن توسط برخی از مردان طبقات بالاتر جامعه به جای شلوار پوشیده می شد.

شلوارهای رسمی متمایز به طور سنتی با لباس های رسمی و نیمه رسمی روز پوشیده می شوند از اواسط قرن بیستم، شلوار به طور فزاینده ای توسط زنان نیز پوشیده شده است.

شلوار جین ساخته شده از جین، نوعی شلوار برای پوشیدن روزمره است که به طور گسترده در سراسر جهان توسط هر دو جنس پوشیده می شود.

شلوارک اغلب در هوای گرم یا برای برخی ورزش ها و همچنین اغلب توسط کودکان و نوجوانان ترجیح داده می شود شلوار روی باسن یا کمر پوشیده می‌شود و اغلب با دکمه‌ها، کش‌ها، کمربند یا آویزها ( بند بند) نگه داشته می‌شود.

شلوارهای الاستیک، مخصوصاً برای مردان، معمولاً زیپ یا دکمه‌دار هستند شلوار جین معمولا دارای جیب های کناری و پشتی با دهانه های جیب است که کمی زیر بند کمر قرار می گیرند همچنین این امکان وجود دارد که شلوار جیب های باری را در پایین تر از پاها ایجاد کند.

حفظ تناسب اندام برای شلوار چالش برانگیزتر از برخی لباس های دیگر است طول ساق پا را می توان با سجاف تنظیم کرد که به حفظ تناسب اندام در طول سال های رشد نوجوانی و اوایل بزرگسالی کمک می کند.

تنظیم دور کمر برای تطبیق با افزایش یا کاهش وزن نسبتاً محدود است و در غیر این صورت شلوارهای قابل استفاده ممکن است پس از تغییر قابل توجهی در ترکیب بدن نیاز به تعویض داشته باشند شلوارهای با کیفیت بالاتر اغلب دارای پارچه اضافی در قسمت درز وسط پشت هستند، بنابراین می توان کمر را بیشتر بیرون داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.