کیفیت بسیار بالای تلویزیون سامسونگ به نسبت سینما خانگی اسنوا

تلویزیون بازی بخرید اگر:
تاخیر ورودی کم می‌خواهید: «تأخیر ورودی» به زمانی اطلاق می‌شود که بین فشار دادن کلید صفحه‌کلید یا دکمه کنترل‌کننده و مشاهده پاسخ روی صفحه می‌گذرد.

سینما خانگی اسنوا با حداقل تاخیر ورودی برای بازی ایده آل هستند.
شما آخرین ویژگی‌های سازگار با بازی HDMI 2.1 را می‌خواهید: جدیدترین مشخصات HDMI 2.1 شامل تعدادی ویژگی مناسب برای بازی مانند حالت خودکار کم تأخیر (ALLM)، نرخ تجدید متغیر (VRR) و پهنای باند برای عبور از 4K 120 است.

سیگنال هرتز در حالی که بسیاری از تلویزیون ها ممکن است از یک یا دو ویژگی HDMI 2.1 پشتیبانی کنند، تنها تعداد کمی از قیمت تلویزیون سامسونگ 32 اینچ دست دوم کمتر در حال حاضر از پهنای باند بالاتر پشتیبانی می کنند.
نوع دیگری از تلویزیون بخرید اگر:
شما بازی‌های ویدیویی انجام نمی‌دهید: تلویزیون‌های دیگر می‌توانند با قیمت پایین‌تری عملکرد عالی را برای تماشای فیلم و تلویزیون ارائه دهند.
چرا ما آن را دوست داریم: تلویزیون ال‌جی C1 OLED علاوه بر عملکرد عالی برای فیلم‌ها، از تمام ویژگی‌های HDMI 2.1 که می‌توانید برای بازی بخواهید، از جمله ورودی‌های 4K 120 هرتز، ALLM، VRR و HGIG پشتیبانی می‌کند.

علاوه بر این، یکی از کمترین تأخیرهای ورودی را دارد که ما روی جاروبرقی رباتیک سامسونگ اندازه‌گیری کرده‌ایم، حالت بازی آن رنگ‌های دقیقی را ارائه می‌دهد، و در مقایسه با تلویزیون‌های LCD، زاویه‌های دید و زمان‌های پاسخ کارایی بالاتری دارد.

همچنین از AMD FreeSync و Nvidia G-Sync برای گیمرهای رایانه شخصی نیز پشتیبانی می کند.

ایرادات اما نه ایرادگیر: برخی از افراد در هنگام استفاده از تلویزیون OLED به عنوان مانیتور بازی نگران سوختگی هستند، اگرچه ما فکر نمی کنیم که این یک مشکل اصلی باشد.

پورت های HDMI 2.1 در C1 پهنای باند 40 گیگابیت بر ثانیه را ارائه می دهند، در حالی که برخی از تلویزیون های بازی نرخ بیت کامل 48 گیگابیت بر ثانیه را ارائه می دهند. با تمام منابع بازی فعلی که در دسترس هستند، این نباید نگران کننده باشد.

با توجه به قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت بهترین گزینه برای خرید می باشند.

 • منابع:
  1. The Best TVs

 • تبلیغات: 
  1. پارچه مبلی به دلیل ماهیت خود در نمایشگاه و پارگی است
  2. تولید کننده پارچه لگ چرم ساده کیلویی
  3. فروش کیف ورزشی زنانه به صورت ویژه
  4. cnc جواهر سازی | فروش عمده و ارزان آن در کشور

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.