همه چیزهایی که باید در مورد انتخاب دفتر 200 برگ فنری بدانید!

این را دریافت کنید اگر: می توانید یک دفترچه یادداشت کوچک با جلد سخت با کاغذی که نوشتن روی آن لذت بخش است. دفترچه یادداشت گزارشگر Leuchtturm1917 همه چیزهایی را که در مورد خواهر و برادر بزرگترش دوست داریم، فقط در قالبی به اندازه کف دست دارد.

چرا است: این دفترچه یادداشت ممکن است کوچک باشد، اما شکل کوچک آن ویژگی‌های بسیار عالی است، از جمله صفحات دارای سوراخ، شماره‌دار و صفحه فهرست، یک جیب پشتی بزرگ، برچسب‌هایی برای ستون فقرات و جلد، بسته شدن الاستیک و مهم‌ترین آنها. . – کیفیت کاغذ فوق العاده از آنجایی که کوچکتر آن به این است که معمولاً برای یادداشت برداری در حرکت حین استفاده می شود، ما انتظار داریم که مردم بیشتر از یک خودکار با آن استفاده کنند، اما کاغذ عاج رنگ در آزمایش های ما همه باشد. انواع جوهر را تحمل می کند. . آن پودری را دارد که برای نوت‌بوک‌های Leuchtturm1917 به‌فرد است و در حین نوشتن بازخوردهای زیادی را می‌کند، چه از مداد یا خودکار استفاده کنید.

ما فکر می‌کنیم که ساخت و ساز باکیفیت دفترچه یادداشت باعث می‌شود آن را برای ایده‌های بزرگ یا کوچک، یا ثبت سریع‌ترین لحظه‌ها در کنار بگذاریم. جلد سخت نگه داشتن آن را در یک دست برای نوشتن بدون میز در نزدیکی آسان می کند.

ایرادات اما نه ایرادات: مانند کاغذ در سایر نوت بوک های Leuchtturm1917، جوهر از طریق صفحات دفترچه یادداشت Reporter، در طرف دیگر برگه نشان داده می شود.

دفتر

اگرچه اندازه یک گوشی هوشمند بزرگ است (مانند گلکسی نوت 8 من)، اما لپ‌تاپ گزارشگر Leuchtturm1917 ضخیم‌تر از آن است که به راحتی در بیشتر جیب‌ها به جز کت‌ها یا کت‌ها جای بگیرد.

این را اگر: به یک دفترچه یادداشت در این اندازه برای یادداشت برداری با یک دست، قرار دادن آن در یک جیب بزرگ یا کیف، و قرار دادن آن در یک کارت ویزیت در داخل جلد به علاقه مندی – و مایل هدر دادن می رسد. کاغذ با کیفیت

چرا عالی است: نوت بوک گزارشگر صفحه اول The Field Notes دارای کاغذ سفید روشن با حس مات کلاسیک است – برای کسانی که دوست دارند در دفترچه یادداشتی بنویسند که بازخوردهای لمسی بسیاری را ارائه می دهند عالی است. حتی با استفاده از بهترین و جوهری‌ترین خودکاری که برای راهنمای قلم‌هایمان انجام آزمایش‌هایم (Uni-ball Vision Elite)، برای ایجاد لکه یا محیط با این نوت بوک مشکل داشتیم.

حلقه صحافی ای و کاغذ ضخیم تر (70 پوند یا 105 گرم در متر – ضخیم ترین کاغذهای نوت بوکی که آزمایش کرد.

باعث می شود که ورق زدن صفحه نسبت به سایر دفتر 200 برگ فنری، دفترچه یاداشت ها گزارشگرهایی که آزمایش کردند، بسیار کمتر آزاردهنده باشد.

روکش مقوایی که روی هم قرار گرفته اند از گیرکردن یا تاب برداشتن مارپیچ های دو حلقه در جیب یا کیف شما جلوگیری می کند. و جیب در قاب پشتی، اگر یک طرف باز است، می توان به عنوان یک مکان مناسب برای هر ضایعاتی که نیاز دارید تا زمانی که به دفتر خود برگردید نگاه دارید، باشید.

مانند سایر نوت‌بوک‌های فیلد نوت، این پد گزارشگر دارای طراحی متمایز و جذاب است که به شما این حس را می‌دهد که در حال رفتن به یک ماجراجویی هستید، حتی زمانی که پشت میز خود را یادداشت می‌کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.