قیمت کیسه گونی نخی در بازار های داخلی

قیمت کیسه گونی نخی در بازار تحت تاثیر فاکتورهای کمی بسیار متغیر است. از این رو استعلام ارقام تولیدی در بازارهای داخلی به ویژه مناطقی که استفاده از آنها زیاد بوده، امری ضروری برای فعالین به شمار می رود.

علاوه بر توجه به فاکتور قیمت، آشنایی با انواع این محصولات، شناخت شرکت های تولید کننده و برندهای معتبر نیز برای فعالیت مداوم در بازار و افزایش فروش امری ضروری خواهد بود. از چه طریقی خواهید توانست بهترین انواع گونی نخی تولیدی در داخل را با قیمت و نرخ رقابتی تهیه و به بازارهای جهانی صادر نمایید؟

قیمت کیسه گونی نخی در بازار های داخلی

صادرات کیسه گونی نخی به روسیه

صادرات کیسه گونی نخی به روسیهتعاریف متعددی برای گونی یا همان کیسه وجود دارد اما در بازار به محصولاتی اطلاق می شود که دارای جنس ضخمت و مقاومی هستند و اغلب برای بسته بندی انواع محصولات غذایی، کشاورزی، صنعتی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

گونی های نخی و ارقام جدیدتر یعنی انواع مدل های تولید شده از جنس پلی پروپیلن در بازارهای جهانی نیز مشتریان بیشماری دارند. از آنجایی که در منطقه خاورمیانه، ایران جزء بزرگترین تولید کننده این محصولات به شمار می رود، صادرات آنها نیز با حجم بالایی صورت می گیرد.

صادرات کیسه گونی نخی به روسیه همواره با نرخ های مصوب و قیمت های روز صورت می گیرد اما برای موفقیت در بازار نیاز به بازاریابی دقیق در کشور هدف، انتخاب نمونه مناسب محصول متناسب با نیاز بازار و بررسی بهترین و ارزان ترین شیوه های صادراتی خواهید داشت.

بهترین برند کیسه گونی در بازار تهران

بهترین برند کیسه گونی در بازار تهراندر بازار تهران توزیع و فروش کیسه گونی با حجم بالایی صورت می گیرد. در همین راستا بسیاری از خریداران تنها به دنبال تهیه و خرید بهترین برندهای تولیدی هستند تا بتوانند بازارهای داخلی با عرضه آنها به دست آورند.

باید خاطر نشان کرد بهترین مارک کیسه گونی بر اساس درجه کیفی محصول نهایی و تنوع کاربرد آن از سوی مشتریان تعیین می شوند. از جمله نمونه های پرکاربرد این محصول، انواع گونی کنفی رنگی است که از آنها اغلب در صنایع زیر استفاده می کنند:

 • صنایع کشاورزی
 • بسته بندی محصولات گلخانه ای
 • بسته بندی برخی مواد غذایی ارگانیک
 • بسته بندی انواع برنج ایرانی
 • صنایع پتروشیمی

بهترین برند کیسه گونی با توجه به تنوع تولید، کیفیت بالا، قیمت ارزان مناسب، عرضه مستقیم و بدون واسطه و برخی عوامل فنی دیگر توسط فعالین و مصرف کنندگان تعیین می شوند. فروشندگان عمده در بازار تهران به خوبی بر این موضوع واقف هستند و همواره سعی در تامین بهترین های مدل های تولید خواهند داشت.

شرکت توزیع کیسه گونی نخی

شرکت توزیع کیسه گونی نخیاستفاده از کیسه گونی نخی برای بسته بندی مواد و محصولات به ویژه انواع تولیدات کشاورزی و غذایی مزایایی را به همراه دارد که موجبات افزایش تولید و مصرف آن در طی سالیان دراز را به همراه داشته است.

برخی از مزایای استفاده از گونی نخی یا انواع نمونه های کنفی که از الیاف طبیعی ساخته می شوند عبارت است:

 1. سازگاری با محیط زیست: بکارگیری الیاف طبیعی در ساخت و تولید گونی ها موجبات افزایش حفظ محیط زیست می شود.
 2. مقاومت در برابر عوامل محیطی: کیسه گونی نخی باکیفیت مقاومت بالایی در برابر تابش نور مستقیم آفتاب داشته به همین علت در صنایع کشاورزی به کار گرفته می شود.
 3. قیمت ارزان و مقرون به صرفه: مواد اولیه تولیدی در ساخت این گونی ها محدود بوده و به همین علت قیمت نهایی تولیدی آنها به مراتب ارزان تر از انواع گونی های جدید مانند پلی پروپیلن است.
 4. امکان استفاده به دفعات: از آنجایی که عمر مفید گونی های نخی بالا است به دفعات مکرر برای بسته بندی محصولی خاص می توان از آن استفاده نمود.

مراکز و شرکت توزیع کیسه گونی در سراسر کشور و به ویژه کلان شهرها انواع بهترین تولیدات در این زمینه را به صورت مستقیم و گاهاً با قیمت کارخانه در اختیار خریداران عمده قرار می دهند.

عرضه مستقیم کیسه گونی پلاستیکی به اقصی نقاط کشور

عرضه مستقیم کیسه گونی پلاستیکی به اقصی نقاط کشورکیسه گونی پلاستیکی در انواع مختلفی مانند ساده، طرح دار، رنگی، سفید،کیسه زباله و … با مواد اولیه مصنوعی تهیه و تولید می شود. با این وجود جدا از جنس و مواد اولیه تولیدی که تفاوت های قابل توجه ای دارند در هنگام خرید یا سفارش این محصولات توجه به ویژگی های زیر اهمیت زیادی دارد:

 • اندازه کیسه مانند طول و عرض
 • مواد تشکیل دهنده
 • قابلیت ضد آب بودن
 • سایز گونی

توجه کنید که امکان سفارش سایزهای مختلف انواع گونی کنفی لمینت و هم چنین تعیین کردن خاصیت ضد آفتاب یا ضد آب بودن محصول مورد نظر شما وجود دارد. شرکت های عرضه مستقیم در اقصی نقاط کشور به صورت عمده، انواع گونی را در اختیار مراکز فروش و به ویژه نمایندگی ها قرار می دهند.

در این زمینه باید اشاره کرد که عرضه مستقیم و بدون واسطه منجر به کاهش قیمت ها و افزایش حاشیه سود خواهد شد که برای فعالینی مانند صادر کنندگان و فروشندگان عمده بهترین مسیر سفارش و خرید خواهد بود.

بازار کیسه گونی نخی با مناسب ترین قیمت

بازار کیسه گونی نخی با مناسب ترین قیمتکیسه گونی نخی اغلب به صورت یک لایه تولید می شود که این فاکتور نیز یکی از مزیت های موثر در کاهش قیمت آن به شمار می رود. در بازار از انواع کیسه گونی نخی برای بسته بندی محصولاتی مانند برنج استفاده می شود.

برخی از انواع کیسه گونی که با نخ های چند لا ارگانیک تولید شده اند قیمت و نرخ بالاتری دارند. هر چقدر که کیفیت و قیمت نخ بکار رفته در تولید بالاتر باشد، به همان میزان قیمت فروش محصول نهایی نیز افزایش خواهد یافت.

از این رو باید گفت که برخی کارخانه های بسته بندی مواد غذایی از جمله سفارش دهندگان و خریداران عمده کیسه گونی نخی با قیمت و نرخ ارزان به شمار می روند. بنابراین بهره مندی از تخفیفات ویژه برای خرید کیسه گونی ارزان از سوی این مراکز اهمیت زیادی دارد.

امروزه و به واسطه افزایش و تنوع تولید این محصولات، شرکت های تولیدی از طریق نمایندگان فروش خود اقدام به عرضه و فروش انواع گونی با مناسب ترین قیمت ها می نمایند. شناخت این مراکز و سفارش غیر حضوری روشی معقول برای خرید ارزان ترین گونی های درجه یک در بازار رقابتی امروزه به شمار می رود.

قیمت بهترین کیسه گونی در بازار کشور

قیمت بهترین کیسه گونی در بازار کشورکیسه گونی های نخی در بازار به اسم گونی پلاستیکی چتایی نیز شناخته می شوند که دارای انواع مختلفی با توجه به سایز و اندازه بافت های آن هستند. برخی از شرکت ها این محصول را با توجه به عرض تولیدی آن عرضه و به فروش می رسانند.

انواع تولیدات گونی بر اساس این ویژگی ها شامل موارد زیر می شوند:

 • گونی چشم درشت با عرض ۹۰ و ۱۸۰ سانتی متری
 • گونی چشم ریز با عرض ۸۰ و ۹۰ سانتی متر
 • گونی چشم ریز با عرض ۶۰ و ۱۲۰ سانتی متر
 • گونی های نخی ۱۲۰ سانتی متر عرض

این دو فاکتور یعنی درجه کیفی و عرض تولیدی تاثیر مستقیمی در قیمت کیسه گونی خواهند داشت. برای استعلام بهترین مدل های تولیدی با قیمت ارزان و رقابتی نیز مراجعه به نمایندگان فروش در بازار سراسر کشور گزینه مطلوبی خواهد بود.

فروش انواع کیسه گونی با مناسب ترین قیمت

فروش انواع کیسه گونی با مناسب ترین قیمتدر یک دسته بندی کلی انواع کیسه گونی با توجه به مواد اولیه تولید و جنس آنها به شش دسته کلی طبقه بندی می شوند که هر کدام در صنایع مختلف برای بسته بندی یا به عنوان ماده اولیه به کار گرفته می شوند.

انواع کیسه گونی تولیدی در شرکت های داخلی از نظر جنس عبارتند از:

 • کیسه متقال
 • کیسه کامبوزیت
 • کیسه کنفی
 • کیسه پلاستیکی
 • کیسه کرافت
 • کیسه پروپلین

کیسه های متقال گزینه های مناسبی برای بسته بندی انواع برنج محلی یا وارداتی هستند که با حجم قابل توجه ای تولید می شوند. توجه کنید که فروش عمده کیسه گونی ها با مناسب ترین قیمت بازار، با توجه به جنس تولیدی، حجم سفارش و برخی عوامل کمی دیگر تعیین خواهد شد.

خرید کیسه گونی نخی اورجینال

خرید کیسه گونی نخی اورجینالخرید کیسه گونی نخی اورجینال باید با توجه به برندهای معتبر تولیدی صورت گیرد. دلیل این امر فاسد بودن و عدم قابلیت های لازم برخی از این محصولات به دلیل گذشت چندین سال از زمان تولید آنها است.

به عنوان خریدار باید علاوه بر آشنایی با کارخانه گونی سازی فعال در کشور و شناخت برندها، ویژگی ها و فاکتورهای کیفی محصول مورد نظر خود را نیز به خوبی بشناسید.

به عنوان مثال لازم است بدانید که کیسه گونی نخی چشم درشت برای بسته بندی مواد خوراکی دانه ریز مانند برنج مناسب نخواهند بود. البته توجه به نوع بافت کیسه، درصد خلوص نخ آن و دیگر ویژگی های کیفی نیز برای داشتن بهترین و کاربردی ترین انواع این محصول لازم و ضروری است.

توجه کنید که کیسه گونی ها به صورت یک، دو و گاهاً سه لایه نیز تولید می شوند. البته این شیوه در کیسه های جدید با مواد اولیه صنعتی رونق بیشتری دارد و هر چقدر که تعداد لایه ها بیشتر باشد، مقاومت، طول عمر و کارآیی محصول نهایی نیز افزایش خواهد یافت.

پخش عمده انواع کیسه گونی

پخش عمده انواع کیسه گونی پخش عمده انواع کیسه گونی نخی، پلاستیکی و … با روش های مختلفی در بازار صورت می گیرد. خریداران باید به خوبی با تجارت کیسه گونی و روش های خرید ارزان آن به ویژه در سفارشات عمده آشنایی کامل داشته باشند تا در نهایت حاشیه سود آنها افزایش یابد.

برخی از بزرگترین مراکز پخش عمده و عرضه مستقیم انواع کیسه گونی در بازار فعالین زیر را شامل می شوند:

 • نمایندگان فروش مرکزی
 • تامین کنندگان اولیه و عمده انواع کیسه
 • فروشندگان منطقه ای در استان های مختلف کشور
 • دفاتر مرکزی فروش کارخانجات تولیدی

گزینه آخر یعنی دفاتر مرکزی فروش اغلب برای فروش های عمده با اهداف صادراتی و عرضه عمده در بازار با مشتریان به صورت مستقیم اقدام به عقد قرارداد می نمایند. در این روشها امکان سفارش تولید و دوخت گونی با خصوصیات مورد نیاز خریدار وجود دارد.

سفارش آنلاین کیسه گونی نخی

سفارش آنلاین کیسه گونی نخیسفارش آنلاین انواع کیسه گونی نخی به معنی ارتباط مستقیم با تامین کنندگان خواهد بود چرا که امروزه تمامی فعالین معتبر اقدام به عرضه اینترنتی محصولات خود می نمایند.

یکی از مزیت های سفارش آنلاین، خرید کیسه گونی نخی ارزان با پایین تری قیمت های ممکن خواهد بود. دلیل این امر حذف واسطه های بازار و خرید مستقیم از نمایندگی یا تولید کننده است.

برای اینکه اطلاعات کافی نسبت به کیفیت کیسه های تولید داشته باشید باید با مراحل تولیدی آنها آشنایی جزئی داشته باشید. برای تولید کیسه نخی یا انواع گونی کاهی از مواد اولیه ای مانند نخ های تراکم ۱۰۰۰ یا کنف استفاده می کنند.

این در حالی است که نسل جدید کیسه  مدل های پلی پروپلین هستند که از مواد اولیه مصنوعی ساخته می شوند. شش مرحله تولیدی آنها عبارتند از:

 1. اکسترودر کردن مواد: مواد اولیه تولیدی در دستگاه اکسترودر و با دمای حدود ۲۵۰ درجه سانتی گراد مخلوط و ذوب می شوند.
 2. بافندگی: از دو بخش ماکو و چله تشکیل می شود که کیسه ها در آن بافته می شوند.
 3. چاپ: مرحله قبل از دوخت و برش کیسه ها است که با توجه به سفارش مشتری چاپ مورد نظر روی گونی انجام می گیرد.
 4. لامینه کردن: به معنی مقاوم کردن انواع کیسه های تولیدی در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت و نور آفتاب است.
 5. دوخت و برش کیسه: آسان ترین مرحله تولید این محصولات را در بر می گیرد.
 6. بسته بندی کیسه تولیدی: در این مرحله کیسه ها توسط دستگاه بسته بندی شمارش و آماده ارسال به انبار می شوند.

چگونه در خرید کیسه گونی نخی اقتصادی عمل کنیم؟

چگونه در خرید کیسه گونی نخی اقتصادی عمل کنیم؟برخی از فعالین و خریداران عمده همواره به دنبال روش هایی برای صرفه جویی در هزینه های سفارش و خرید هستند. برای این منظور بهره مندی از شیوه های نوین بهترین راهکار خواهد بود.

خریداران عمده با مراجعه به سایت های فروش اینترنتی و آنلاین می توانند علاوه بر ارتباط مستقیم با فروشندگان معتبر، بهترین برند کیسه گونی تولید شده در کشور را با قیمت رقابتی و ارزان تهیه نمایند.

طی سالهای اخیر کارخانجات تولیدی با هدف افزایش فروش و حتی عرضه کیسه گونی نخی صادراتی با نرخ های مناسب اقدام به فروش آنلاین این محصولات نموده اند. هم چنین در برخی از فصول سال جشنوارهای فروش عمده را برپا کرده و برای خریدهای حجم بالا تخفیفات ویژه در نظر می گیرند.

فروشنده کیسه گونی نخی اقساطی

فروشنده کیسه گونی نخی اقساطیفروشنده کیسه گونی همواره به دنبال بهترین مشتریان در بازار خواهد بود تا بتواند حاشیه سود خود را تضمین نماید. در برخی از موارد خریداران عمده و شرکت های صادراتی اقدام به خرید اقساطی این محصولات می نمایند.

برای این منظور عقد قرارداد به صورت رسمی اهمیت زیادی در تضمین اعتبار خواهد داشت. بنابراین به عنوان خریدار کیسه گونی نخی عمده می توانید مراکز فروش یا نمایندگی های مجاز را برای خرید اقساطی انتخاب نمایید.

در نظر داشته باشید که تنوع تولیدات در این صنعت بسیار زیاد بوده و علاوه بر تولیدات داخل برخی شرکت ها اقدام به واردات کیسه گونی نخی نیز می کنند.

در این راستا بازاریابی مناسب، عرضه باکیفیت ترین کیسه ها، قیمت های مناسب و رقابتی و تنوع عرضه محصولات اهمیت زیادی در جذب مشتریان به ویژه خریداران عمده خواهد داشت.

در نهایت باید خاطر نشان کرد که به واسطه مزیت های خرید اینترنتی، امکان صادرات غیر حضوری انواع کیسه گونی نخی به کشورهای مختلف از سوی نمایندگان فروش فراهم شده و بدون محدودیت و با نرخ های تولیدی فعالین می توانند اقدام به سفارش و خرید نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.