طرز ساخت انواع مدل از جارو

جاروهایی که در کالج Berea، در کوه‌های آپالاچی کنتاکی ساخته می‌شوند، فقط برای جارو کردن نیستند – همانطور که هر کسی فقط با نگاه کردن به آنها می‌تواند متوجه شود.

برخی از آن‌ها با ذرت ساخته می‌شوند که به رنگ قرمز آتشین یا بنفش تیره رنگ شده است، و اغلب در جایی که موها به دسته متصل می‌شوند، بافته‌های پیچیده‌ای وجود دارد.

این جاروها که مورد علاقه علاقه مندان به صنایع دستی است، اشیایی تزئینی هستند که ارزش آویزان شدن به دیوار را دارند.

Berea یک کالج هنرهای لیبرال است، نه یک هنرستان یا آموزشگاه هنری، اما با این وجود دانش‌آموزان آنجا در طولانی‌ترین کارگاه جاروسازی کشور جارو می‌سازند.

جارو دستی برقی نه تنها محیط آپالاشی کالج را منعکس می کنند، بلکه تاریخچه قابل توجه آن را نیز منعکس می کنند. کالج از بدو تأسیس برنامه‌ای برای کمک به دانشجویان برای تأمین هزینه‌های خود داشت.

این برنامه که امسال صدمین سالگرد خود را جشن می گیرد، سنت صنایع دستی آمریکایی را ادامه می دهد که امروزه به ندرت انجام می شود.

آرون بیل، مدیر صنایع دستی دانش آموزی در Berea می گوید: «چیزی بسیار نوستالژیک و مفید در مورد یک جارو دست ساز وجود دارد. “این یک شیء غنی از معنای است، فراتر از هدف عملی آن.”

تقریباً 5000 جارو که هر سال در کالج ساخته می شود از طریق یک وب سایت فروخته می شود و در تعدادی از مغازه های صنایع دستی تخصصی توزیع می شود.

به گفته بیل، کارگاه جارو دستی Berea تنها کارگاهی در کشور است که مقادیر قابل توجهی رنگ آمیزی می کند.

کالج Berea، در Berea، کنتاکی، در سال 1855 تاسیس شد – این مدرسه به عنوان یک مدرسه یک اتاقه شروع شد – توسط کشیش جان جی فی و کاسیوس ام.کلی که لغو شدند.

فی معتقد بود که آموزش و پرورش باید برابری و تعالی را در میان مردان و زنان از همه نژادها ترویج کند.

این مدرسه از مردان و زنان، از جمله مردان و زنان سیاهپوست استقبال کرد و آن را به اولین کالج مختلط و یکپارچه در جنوب تبدیل کرد.

کالج از روزهای اولیه خود متعهد به آموزش دانشجویان عمدتاً از آپالاشیا بود.

شیشه. راجرز، اولین مدیر مدرسه، پس از سفر در کوهستان، این منطقه را “منطقه نادیده گرفته شده کشور” نامید.

(حتی امروز، نرخ فقر در آپالاشیا بیشتر از سایر نقاط کشور است.) طبق وب سایت آن، در این زمان، این کالج بدون شهریه شامل تقریباً 1600 “دانشجوی آینده دار آکادمیک با منابع اقتصادی محدود” است.

شما می توانید با مراجعه بله نمایندگی های مجاز در سراسر کشور انواع مدل از جارو برقی سامسونگ را خریداری نمایید.

بنیانگذاران مدرسه می خواستند کار یدی را که با برده داری همراه بود، محترم بشمارند. تا به امروز، هر دانشجو ده ساعت در هفته کار می کند و حقوق متوسطی برای آنها به همراه دارد.

در حدود اوایل قرن، سومین رئیس کالج، ویلیام فراست، برای جذب دانش‌آموز به کوه‌های اطراف رفت و صنایع دستی سنتی مانند بافندگی و نجاری را از خانواده‌های فردی در طول مسیر خرید.

بیل می‌گوید: «احیای هنر و صنایع دستی از اروپا به ایالات متحده وارد شد و تقاضای زیادی برای کالاهای ساخته شده واقعی وجود داشت.

فراست با زیرکی متوجه شد که می تواند از بازاریابی جارو دستی شارژی سنتی آپالاچی به عنوان راهی برای تبلیغ کالج در سفرهای جمع آوری کمک مالی به شمال شرقی استفاده کند، جایی که مردم در مورد آپالاشیا بسیار کنجکاو بودند، زیرا بسیار خارجی به نظر می رسید.

و او متوجه شد که دانش آموزان می توانند با زنده نگه داشتن سنت ها چیزهای زیادی بیاموزند.

برنامه هنرهای دستی دانش آموزی در سال 1893 با بافندگی آغاز شد. امروزه شامل جارو، نجاری و سرامیک نیز می شود.

  • منابع:
    1. This Kentucky College Has Been Making Brooms for 100 Years
  • تبلیغات: 
  1. عرضه کننده پارچه لگ مجلسی کیلویی
  2. شرکت فروش مانتو شلوار ورزشی
  3. دستگاه cnc طلا|خرید و فروش ارزان ترین آنها در کشور
  4. تخفیف 90 درصد زرشک در مشهد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.