به راحتی می توانید با مصرف شیر عمر خود را افزایش دهید

درصدی که معمولاً مصرف می‌شود ممکن است در کودکان، به‌ویژه آن‌هایی که جوان‌تر هستند، چندان عالی نباشد، زیرا این عادت‌ها و ترجیحات ممکن است هنوز به خوبی تثبیت نشده باشند (ونتورا و ووروبی، 2013).

راب و همکاران (2007) دریافتند که مصرف شیر کم چرب با افزایش سن ارتباط مثبتی دارد، احتمالاً به دلیل تأکید بیشتر بر کاهش مصرف کل چربی در رژیم غذایی.

برای اطلاع از این موضوع که یک لیتر شیر چند لیوان است می توانید به این سایت مراجعه نمایید.

شیر طعم دار
اکثر کودکان شیر طعم‌دار را به شیر ساده ترجیح می‌دهند، زیرا آن را خوش‌مزه‌تر از شیر ساده می‌دانند (De Pelsmaeker et al., 2013; Fayet-Moore, 2016) و به این ترتیب، شیر طعم‌دار به طور مثبت با شیر کلی بالاتر مرتبط است.

دریافت (جانسون و همکاران، 2002؛ نیکلاس و همکاران، 2017). تامپسون و همکاران (2007) دریافتند که شیر شکلات محبوب‌ترین شیر طعم‌دار در بین کودکان است، در حالی که سایر شیرهای طعم‌دار معمولی مصرفی شامل توت فرنگی و وانیل هستند.

برای دانستن اینکه یک کیلو گوشت برای چند نفر قیمه مناسب است می توانید اطلاعات خود را کاملتر نمایید.

استدلال اولیه برای سرو شیر طعم‌دار در مدارس این است که حذف شیر طعم‌دار از برنامه‌های ناهار مدرسه منجر به مصرف کمتر شیر می‌شود.

(پترسون و سعیدل، 2009؛ کوان و آدامز، 2013؛ هنری و همکاران، 2015). کوان و آدامز (2013) مشاهده کردند که وقتی شیر طعم‌دار از مدارس ابتدایی حذف شد، نه تنها شیر کمتری خریداری شد، بلکه مقدار بیشتری از شیر خریداری شده دور ریخته شد.

برای رشد تجارت و سرمایه گزاری می توانید با ورود به سایت اراد برندینگ به راحتی با مشاوران متخصص در این حوضه تماس برقرار کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

نتایج کوان و آدامز (2013) با کاهش مصرف شیر شکلات گزارش شده توسط MilkPEP 2017 مطابقت دارد.

در یک مطالعه با کودکان کلاس 1 تا 8، هنری و همکاران. (2015) همچنین دریافت که به طور کلی دانش آموزان بیشتری مصرف شیر را زمانی که هم شکلات و هم شکلات ساده در دسترس بود، انتخاب کردند.

اگرچه مصرف شیر در زمانی که فقط شیر ساده ارائه می‌شد کمترین میزان را داشت، اما درصد دانش‌آموزانی که شیر ساده مصرف می‌کردند از 3 به 14 درصد افزایش یافت که هم شیرهای طعم‌دار و هم ساده ارائه می‌شد.

برای فهمیدن و کاربرد انواع محصولات نظیر وایتکس و آلومینیوم می توانید با مراجعه به این سایت اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

با این حال، یک اثر درجه مشاهده شد، با دانش‌آموزان کلاس‌های 5 تا 8 نسبت به کودکان کلاس 1 تا 4 کمتر پس از حذف شیر شکلات شیر مصرف می‌کردند.

 • منابع:
  1. Invited review: Maintaining and growing fluid milk consumption by children in school
 • تبلیغات: 
  1. زرشک قرمز کوهی جنگلی بی دانه
  2. قیمت پارچه لگ طرح دار ضخیم
  3. پخش کننده تیشرت شلوار ورزشی زنانه
  4. عرضه آنلاین دستگاه cnc طلا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.