با استفاده از روشهای مصرف سیر سیاه دکتر بیز از شر موهای زاید خلاص شوید!

سیر سیاه چیست سیر سیاه همان سیر سفید معمولی است که پس از درمان با حرارت زیاد به مدت 10 روز سیر سفید را به سیاه تبدیل کرده و ماهیت شیمیایی آن را تغییر می دهد موارد استفاده از سیر سفید.

فواید سیر سیاه سطح کلسترول مضر را کاهش می دهد سیر سیاه تأثیر قابل توجهی بر سطح کلسترول در بدن دارد، زیرا سیر سیاه به طور قابل توجهی سطح کلسترول خوب را افزایش می دهد و سطح کلسترول بد را کاهش می دهد.

برای قلب و عروق خونی مفید است سیر سیاه دکتر بیز سطح کلسترول را برای افرادی که حداقل دو هفته مصرف می کنند تا 10 درصد کاهش می دهد.

فشار خون را کاهش می دهد سیر سیاه با افزایش سطح اکسید نیتریک، که یک گشادکننده عروق است، فشار خون را کاهش می دهد.

سیر

احتمال چاقی را کاهش می دهد دانشمندان دریافتند که سیر سیاه منجر به کاهش سطح تری گلیسیرید و کلسترول تام می شود.

سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند سیر سیاه با تحریک گلبول های سفید خون برای مشارکت در پاسخ ایمنی در حمایت از سیستم ایمنی بسیار موثر است.

در کاهش احتمال سرماخوردگی نقش دارد. سیر سیاه با تحریک سلول های کشنده طبیعی که سلول های آلوده به ویروس را می کشند.

سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند پاسخ بدن به التهاب را کاهش می دهد سیر سیاه اثر ضد التهابی دارد که به پیشگیری و بهبود بیماری های التهابی کمک می کند.

با عفونت باکتریایی مبارزه می کند افزایش علاقه به مزایای سلامتی سیر سیاه منجر به مطالعاتی در مورد توانایی آن در کنترل تومورها شده است.

مشخص شد که عصاره سیر سیاه دارای خواص ضد باکتریایی در برابر عفونت های MRSA و Escherichia coli است.

آنتی اکسیدان سیر سیاه دارای مکانیسم های آنتی اکسیدانی مختلفی است که ممکن است از آسیب های

ناشی از افزایش سن و ایجاد بیماری های مختلف جلوگیری کند همچنین ثابت شده است که خوردن سیر سیاه باعث افزایش سطح گلوتاتیون و بسیاری از آنتی اکسیدان های دیگر می شود که تعدادی از عملکردهای مهم را در بدن انجام می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.